Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wasteland Angel - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Wasteland Angel z gatunku Gry Wyścigi w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku498,7 MB

data aktualizacji13 września 2011

pobrań1808

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Wasteland Angel to połączenie dynamicznych wyścigów i strzelaniny, tematycznie nawiązujące do hitu sprzed lat - Interstate '76. Akcja przenosi nas do post-apokaliptycznego świata zrujnowanego przez III wojnę światową. Populacja na Ziemi drastycznie zmalała, a tylko nieliczni znaleźli schronienie w zrujnowanych miastach. Jednocześnie na powierzchnię wyległy hordy mutantów i zwykłych zakapiorów bezlitośnie gnębiących ocalałą ludność. Wcielamy się w kobietę-żołnierza, która podróżuje pomiędzy odizolowanymi siedliskami ludzkimi opancerzonym samochodem wyposażonym w przeróżne wymyślne bronie i staje w obronie zwyczajnych, bezbronnych obywateli.

Pod względem rozgrywki Wasteland Angel to powrót do klasycznych gier arcade. Akcja ukazana jest w widoku „z góry”. Zabawa jest szybka i efektowna. Przeciwnicy atakują nas praktycznie z każdej strony, a ekran bez przerwy wstrząsany jest potężnymi eksplozjami. W trakcie walki możemy wzbogacić się o różnorodne power-upy, dodatkową amunicję i nową broń. Wszystkie dostępne w grze pojazdy strzelają z umieszczonych na nich karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet i wielu innych. Mamy także dostęp do zdalnie detonowanych min. Z czasem zdobywamy nowe, lepsze wehikuły zdolne wystrzeliwać nawet broń atomową.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Poniżej oryginalny opis:

The demo puts you smack-dab in the middle of the fight - you must protect the citizens of Highwall, one of the last remaining havens for survivors of WWIII from the hillbilly mutant freaks trying to enslave them. Fight off spiked tractors, Gatling gun toting pickup trucks and armored school buses looking to kill or capture innocent town folk.

Includes:

§ 3 Tutorial Levels;

§ Stage 5 – Mutant Area, featuring 4 levels including a boss and bonus challenge.

  • data aktualizacji: 13 września 2011
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 498,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl