Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Chantelise: A Tale of Two Sisters - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Chantelise: A Tale of Two Sisters z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku243,2 MB

pobrań1800

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji26 lipca 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Chantelise to produkcja mieszająca mechanikę RPG z mocnymi aspektami zręcznościowymi. Jest to kolejna gra autorstwa niezależnego japońskiego zespołu Easy Game Station, czyli twórców cieszącego się dużą popularnością Recettear: An Item Shop's Tale.

Chantelise to zręcznościowa gra roleplaying, w której akcję obserwujemy zza pleców kierowanej przez nas Elise. Starsza z sióstr specjalizuje się w walce bronią białą, natomiast Chante służy jako wsparcie dzięki swoim zdolnościom magicznym. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i przypomina grę akcji. Bezpośrednio kontrolujemy każdy ruchy Elise, a w przypadku młodszej z sióstr decydujemy jedynie o rzucanych przez nią zaklęciach. W Chantelise nie znajdziemy systemu rozwoju postaci typowego dla produkcji RPG. Elise nie zyskuje żadnych poziomów doświadczenia i zamiast tego jej możliwości bojowe ulepszamy dzięki znajdowaniu i kupowaniu coraz to lepszego ekwipunku, który zwiększa punkty życia, siłę ataku, zdolności defensywne czy odporność na magię.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Zawiera tutorial i kilka pierwszych poziomów.

  • data aktualizacji: 26 lipca 2011
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 243,2 MB

Pliki do gry Chantelise: A Tale of Two Sisters

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Chantelise: A Tale of Two Sisters - Chantelise Resolution Switcher v.1.0 mod 10 KB 2018.10.19 328 1
Chantelise: A Tale of Two Sisters - ENG demo 243,2 MB 2011.07.26 1,8K 0