Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Shattered Origins: Guardians of Unity - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Shattered Origins: Guardians of Unity z gatunku Gry Symulacje w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku277,9 MB

data aktualizacji16 lutego 2011

pobrań2120

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

W Shattered Origins zdecydowaną większość czasu spędzamy za sterami jednego ze statków kosmicznych. Do dyspozycji mamy tu całą eskadrę myśliwców, a podczas gry możemy dowolnie przełączać się pomiędzy jednostkami. Własnoręcznie możemy kierować tylko jedną maszyną, ale podczas walki resztą naszej drużyny kieruje sztuczna inteligencja.

W odwodzie czeka zawsze ogromny statek-baza, w którym dodatkowo możemy skorzystać z laboratoriów i hangaru. Za walutę, którą w Guardians of Unity stanowią Kryształy, możemy przeprowadzić badania, które przy odrobinie szczęścia przełożą się na dostęp do nowej technologii. W hangarze mamy także dostęp do warsztatu, w którym kupujemy nowe jednostki, lub wyposażamy te już istniejące w lepszą broń i pancerze.

Na potrzeby gry powstała ponad godzina ambientowej muzyki, która w odpowiednich chwilach zagrzewa nas do walki. Oprawa graficzna została stworzona na bazie autorskiego silnika. Strona wizualna Shattered Origins: Guardians of Unity nie jest może najsilniejszym punktem tego tytułu, ale nie odstaje poziomem od innych niskobudżetowych produkcji tego typu.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 16 lutego 2011
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 277,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl