Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Create - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Create z gatunku Gry Logiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku512,9 MB

pobrań4494

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji18 listopada 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Create to gra dla całej rodziny, w której spore znaczenie ma kreatywność i wyobraźnia graczy. Produkcja przypominająca takie tytuły jak The Incredible Machine, LittleBigPlanet, czy Scribblenauts została przygotowana przez dewelopera wchodzącego w skład kolektywu EA Play, należącego do wydawcy Electronic Arts.

W Create gracze otrzymują ponad sto poziomów wypełnionych najróżniejszymi zagadkami i wyzwaniami. Poradzenie sobie z nimi wymaga nie tylko zręczności, ale i pomysłowości. Wszystko dzięki otwartej strukturze gry, która pozwala wpływać na wygląd otoczenia, zachowanie obiektów, czy funkcjonujące w nim postacie. Za pomocą kilku narzędzi (pędzli, tekstur, naklejek) uczestnicy zabawy mogą kreować własne światy oraz rozwiązywać problemy na najróżniejsze sposoby. Zajmując się danym poziomem możemy wybrać jego tło, tekstury dla poszczególnych elementów i rozstawić potrzebne przedmioty.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 18 listopada 2010
  • kategoria gry: Logiczne
  • rozmiar pliku: 512,9 MB