Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Symulator Farmy 2011 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Symulator Farmy 2011 z gatunku Gry Symulacje w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku186,9 MB

data aktualizacji31 października 2010

pobrań49412

pobrań (7 dni)23

Pobierz plik za darmo
Symulator Farmy 2011 demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Farming Simulator 2011 to kolejna część popularnej serii niszowych symulatorów z detalami odtwarzających najdrobniejsze szczegóły rolniczego rzemiosła.

W porównaniu do poprzedniej części wprowadzonych zostało wiele nowych funkcji oraz poprawek. To, co nie uległo natomiast zmianie to fakt, że ponownie wcielamy się w młodego gospodarza, który krok po kroku poznawać będzie uroki życia rolnika. Pod uprawę oddany nam zostaje teren przekraczający 4 kilometry kwadratowe. Naszym zadaniem jest oczywiście uzbieranie środków potrzebnych do stworzenia nowoczesnego gospodarstwa. Zarobki przyniesie nam praca na roli, konieczna więc będzie kultywacja ziemi, robienie zasiewów oraz zbieranie plonów. Miejscowy sklep posiada w swojej ofercie 7 traktorów, 4 kombajny oraz ponad 20 innych maszyn, takich jak pługi, rozsiewacze, prasy lub przyczepy. Dużą nowością jest wprowadzenie do gry hodowli bydła. Zmusza nas to do regularnego karmienia krów, ale dzięki temu otrzymujemy możliwość wzbogacania pól naturalnym nawozem oraz zarabiania na mleku.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 31 października 2010
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 186,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl