Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

R.U.S.E. - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry R.U.S.E. z gatunku Gry Strategiczne w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1584,5 MB

data aktualizacji27 sierpnia 2010

pobrań4187

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
R.U.S.E. demo PL - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

R.U.S.E. to gra strategiczna stworzona przez ekipę odpowiedzialną za Act of War: Direct Action, czyli studio Eugen Systems. Jej akcja przenosi nas do okresu II Wojny Światowej i umożliwia wcielenie się w przywódcę armii sześciu kluczowych państw obu stron konfliktu (Aliantów i Państw Osi). Każde z wojsk posiada własne oryginalne jednostki i możliwości. Do dyspozycji otrzymujemy naturalnie zarówno oddziały piechoty oraz pojazdy naziemne i samoloty. Najważniejszą bronią jest jednak nasz własny umysł i zmysł strategiczny. W R.U.S.E. nie liczy się więc tylko i wyłącznie przewaga technologiczna czy liczebna, ale także stosowanie przemyślanych manewrów i taktyk.

Uwaga: Demo do wymaga działania i instalacji wymaga aplikacji Steam.

Uwaga: Demo oferuje jedną misję stworzoną specjalnie na potrzeby wersji demonstracyjnej. Gracze dowodzą siłami Stanów Zjednoczonych, a przeciwnikiem są wojska niemieckie. Akcja dzieje się we Włoszech.

  • data aktualizacji: 27 sierpnia 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1584,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl