Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sid Meier's Civilization III - Game of the Year Edition - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sid Meier's Civilization III z gatunku Gry Strategiczne w wersji Game of the Year Edition na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku379,7 MB

data aktualizacji14 maja 2003

pobrań2903

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo
Sid Meier's Civilization III demo Game of the Year Edition - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wszystkie gry z serii Civilization, opierają się na rozwoju cywilizacji od początków jej istnienia do czasów obecnych, a nawet, jak w przypadku Alpha Centauri, wybiegają dalej w przyszłość. Rozpoczynając grę jako jeden z przywódców wybranego historycznego narodu, musimy zadbać o rozwój naszego państwa poczynając od koczowniczego plemiona. W porównaniu z poprzednią częścią udoskonalone zostały pewne aspekty gry. Dowódcy naszych wojsk wraz z kolejnymi walkami będą zdobywali doświadczenie, dzięki czemu ich umiejętności walki wzrastają. Zmieniono zasady stref kontroli obszarów danych jednostek, przez co wzrosło znaczenie jednostek mobilnych oraz prowadzących ostrzał na odległość, takich jak katapulty, artyleria czy okręty wojenne.

Uwaga: Angielskojęzyczne Demo gry Sid Meier's Civilization III wydanej jako „Game of the Year Edition”, pozwalające na 60-minutową rozgrywkę.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz