Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tony Hawk's Pro Skater 4 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tony Hawk's Pro Skater 4 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku132,7 MB

pobrań16387

pobrań (7 dni)19

data aktualizacji14 maja 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Tony Hawk's Pro Skater 4 demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Czwarta odsłona osławionego cyklu Tony Hawk’s Pro Skater, umożliwiająca nam wypróbowanie się w profesjonalnej jeździe na deskorolce. Tym razem developerzy zaimplementowali postaci czternastu rzeczywistych zawodników, których listę ponownie otwiera sam wielki mistrz Tony Hawk. Przed użytkownikami zostaje postawionych blisko 190 różnorodnych zadań – m.in. uzyskanie określonej ilości punktów i zaprezentowanie odpowiedniej ewolucji w konkretnym miejscu. Do tego dochodzi jeszcze rozszerzony zestaw zapierających dech w piersiach figur akrobatycznych, wykonywanych zarówno na ziemi, jak i w powietrzu (w tym 14 najtrudniejszych i najbardziej widowiskowych ewolucji, które mogą wykonać jedynie najlepsi).

Uwaga: Demo zawiera jedną planszę (College), zbudowaną na wzór standardowego amerykańskiego campusu. Ponadto developerzy zaimplementowali trzy postaci wirtuozów deskorolki, czyli tytułowego arcymistrza oraz Kareema Campbella i Boba Burnquista. Do tego dochodzą jeszcze cztery tryby zabawy: kariera zawodnicza, wyścig z czasem, jazda nieograniczona i praktyka (w specjalnie wydzielonym miejscu). Natomiast w tle słychać dopasowany do klimatu utwór o nazwie T.N.T. autorstwa kultowego zespołu rockowego AC/DC.

  • data aktualizacji: 14 maja 2003
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 132,7 MB

Pliki do gry Tony Hawk's Pro Skater 4

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Tony Hawk's Pro Skater 4 - Widescreen Fix v.24042016 mod 1,2 MB 2021.11.12 9,1K 41
Tony Hawk's Pro Skater 4 demo 132,7 MB 2003.05.14 16,4K 19