Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

UK Truck Simulator - v.1.32 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry UK Truck Simulator z gatunku Gry Symulacje w wersji v.1.32 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku354,9 MB

data aktualizacji24 września 2010

pobrań18263

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

UK Truck Simulator jest tytułem stawiającym nas przed szansą rozwożenia ładunków z użyciem ogromnych ciężarówek. Podobnie jak w przypadku gier Euro Truck Simulator i German Truck Simulator zabawa skupia się na konkretnym obszarze działań – tym razem jest to terytorium Wielkiej Brytanii.

Analogicznie do innych tytułów wyprodukowanych przez SCS Software, główną atrakcją gry jest możliwość założenia i sukcesywnego rozwijania własnej firmy transportowej. Zabawę rozpoczynamy z niewielką ilością funduszy, lecz w miarę pozyskiwania gotówki możemy sobie pozwolić na zakup nowych ciężarówek, wynajęcie powierzchni magazynowej i zatrudnienie pracowników. Kluczem do sukcesu jest naturalnie utrzymywanie dobrych relacji z klientami – musimy właściwie rozplanować trasy przejazdu i zadbać o to żeby rozwożone ładunki dotarły do odbiorców na czas.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej (wersja v.1.32).

  • data aktualizacji: 24 września 2010
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 354,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl