Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Just Cause 2 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Just Cause 2 z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1074,3 MB

data aktualizacji9 marca 2010

pobrań22979

pobrań (7 dni)60

Pobierz plik za darmo
Just Cause 2 demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Just Cause 2 to kolejna odsłona serii gier akcji, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w drugiej połowie 2006 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwowzoru, program został opracowany przez szwedzką firmę Avalanche Studios.

Głównym bohaterem gry Just Cause 2 jest Rico Rodriquez – pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, który w pierwszej odsłonie cyklu próbował obalić samozwańczy rząd w Ameryce Południowej. Tym razem nasz śmiałek wyrusza do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie na wyspie Panau czeka na niego kolejna, bardzo niebezpieczna misja.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Osadzona w pustynnym krajobrazie wersja demostracyjna pozwala nam na wzięcie udziału w jednej, rozbudowanej misji oraz spróbowanie swoich sił w wyścigu. Edycja testowa od pełnej różni się przede wszystkim wielkością świata gry - otrzymujemy 90 km2 z około 1000 km2.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl