Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,1 KB

data aktualizacji24 listopada 2009

pobrań8455

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trainer Unlocker - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu players znajdującego się w głównym katalogu z grą. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, by ich nie utracić.

Możesz teraz uruchomić grę, a zauważysz, że uzyskałeś dostęp do wszystkich 18 poziomów kampanii dla pojedynczego gracza (+etap w muzeum) oraz do 23 wyzwań trybu Special Ops.

  • data aktualizacji: 24 listopada 2009
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl