Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty: Modern Warfare 2 - +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku269,8 KB

data aktualizacji18 grudnia 2009

pobrań3790

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trainer +2 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

ALT+C – 25 sztuk amunicji (możesz zmienić tę wartość w oknie trainera)

ALT+I – nieskończona ilość amunicji i wszystkich rodzajów granatów

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją gry z zainstalowaną łatką z dnia 13 grudnia 2009 roku. Wszystkie ułatwienia dotyczą wyłącznie trybu dla pojedynczego gracza.

  • data aktualizacji: 18 grudnia 2009
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 269,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl