Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty: Modern Warfare 2 - +4 Trainer #2 - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku35,3 KB

data aktualizacji7 stycznia 2010

pobrań3616

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trainer +4 Trainer #2 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieśmiertelność

F2 – nie trzeba przeładowywać broni

F3 – nieskończona ilość amunicji

F4 – nieskończona ilość granatów

Uwaga! Powtórne wciśnięcie każdego klawisza wyłączy dane ułatwienie. Trainer jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP i Windows Vista.

  • data aktualizacji: 7 stycznia 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 35,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl