Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Praetorians - +5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Praetorians . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku23,2 KB

pobrań20062

pobrań (7 dni)18

data aktualizacji27 marca 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Gdy uruchomisz grę użyj klawiszy ALT+TAB i przełącz się do Windows uruchom trainera, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Insert 255 Honor

Delete Max kontrola jednostek

Home Max kontrola armii

End 65K ludzi do miasta

F11 0 strat dla armii

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry

Pamiętaj, że używasz go na własną odpowiedzialność.

  • data aktualizacji: 27 marca 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 23,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.