Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

MiniOne Racing - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry MiniOne Racing z gatunku Gry Wyścigi na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku37,1 MB

data aktualizacji5 grudnia 2008

pobrań3310

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

MiniOne Racing, to jak wskazuje drugi człon jej nazwy, produkcja reprezentująca gatunek gier wyścigowych. Wyścigi jednak w tym przypadku zostały potraktowane bardzo humorystycznie. Podobnie jak w grze Micro Machines, mamy tu do czynienia z samochodami przedstawionymi w wymiarze „mini”. Sterujemy małym samochodzikiem na trasach umiejscowionych w niesamowicie kolorowych lokacjach i musimy dotrzeć do mety przed oponentami.

Twórcy gry w celu dodatkowego urozmaicenia rozgrywki umieścili na trasach różnego rodzaju „znajdźki”. Po zdobyciu takiego bonusu możemy uzyskać chwilowe przyspieszenie czy niewidzialność jak również śmiercionośną broń, przy pomocy której wyeliminujemy zagrażających nam oponentów. Ale uwaga, bonusy mogą zbierać również nasi przeciwnicy, tak więc nie zdziwmy się, gdy w pewnym momencie nasz pojazd zostanie trafiony samonaprowadzającą się rakietą.

  • data aktualizacji: 5 grudnia 2008
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 37,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl