Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Ballerburg - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Ballerburg z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku84,7 MB

pobrań1795

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji9 stycznia 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ballerburg to gra strategiczna z elementami zręcznościowymi osadzona w średniowiecznych realiach, ideowo bazująca na przeboju sprzed lat, pt. Rampart. Przypominam, że w Ramparcie cała rozgrywka sprowadzała się do budowy zamków przez oponentów, a następnie wzajemnego ostrzeliwania się z dział – wygrywał ten, który przetrwał. Nie mieliśmy tu do czynienia z dowodzeniem żadnymi wojskami, żołnierzami, itp. – tylko rozbudowa zamku i wzajemne ostrzeliwanie się. Ballerburg opiera się na pomyśle Ramparta, jednakże, jego twórcy wzbogacili go o bardzo dużą ilość nowych elementów.

Zacznijmy od tego, że gra posiada bardzo humorystyczną fabułę. Otóż był sobie król, który żył w stanie kawalerskim i było mu z tym wyjątkowo dobrze. Jednak gdy zobaczył, że dopada go upływ czasu postanowił sobie znaleźć żonę i znalazł..., tylko że miała ona iście dominujący charakterek, dlatego też wszczęła wojnę ze swoimi trzema siostrami nie licząc się kompletnie ze zdaniem króla. Gracz ma zaszczyt stać się generałem i wybrać pod rozkazami której siostry walczyć. Naszym zadaniem jest pokonać wszystkich oponentów.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę zarówno jedno jak i wieloosobową w trybie „action mode”.

  • data aktualizacji: 9 stycznia 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 84,7 MB