Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona z gatunku Gry Przygodowe w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku384,5 MB

pobrań6015

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji7 listopada 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Chronicles of Mystery to gra przygodowa w konwencji point & click, stworzona przez rzeszowskie studio City Interactive. Grupa ta składa się z programistów, którzy mają na koncie takie przedsięwzięcia, jak Art of Murder: Sztuka zbrodni, Schizm czy Sentinel: Strażnik Grobowca.

Tytuł opowiada nam historię Sylvie Leroux, studentki paryskiej Sorbony, która na wieść o zaginięciu wujka postanowiła wybrać się na Maltę, do ostatniego miejsca, gdzie widziano jej krewnego. Olivier Leroux, szanowany archeolog i profesor prowadził tam badania w związku z pewną skrywaną od wieków tajemnicą. Nie dane mu jednak było poznać szczegóły sekretu, bo wkrótce znalazł się na celowniku przestępców i całkowicie zniknął z życia publicznego. Nie znalazłszy wujka na miejscu zaginięcia, Sylvie zorientowała się, że jego sytuacja może mieć związek z ogromnym spiskiem religijnym, stanowiącym sensację na miarę skandalu rodem z Kodu Leonarda da Vinci. Podążając tym tropem, młoda adeptka archeologii zdecydowała się odwiedzić Turcję i Watykan, a także zbadać wszelkie ślady prowadzące do rodzinnego Paryża. Na każdym z etapów podróży poczynaniami bohaterki musi kierować gracz.

Uwaga: Demo w polskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 7 listopada 2008
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 384,5 MB

Pliki do gry Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona - PL demo 384,5 MB 2008.11.07 6K 1
Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona - v.1.07 PL patch 2,3 MB 2009.07.09 1,1K 0