Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Ski Jump Challenge 2003 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Ski Jump Challenge 2003 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku53,9 MB

pobrań4998

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji17 grudnia 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Kolejna część znanej symulacji skoków narciarskich z elementami managerskimi „Ski Jump Challenge”, jeszcze w poprzednich edycjach sprzedawanej w Polsce w czasopiśmie „Dobra GRA” pod nazwami: Skoki Narciarskie 2001 i Skoki Narciarskie 2002. Gracze ponownie mogą stać się jednym ze skoczków, stworzyć swojego zawodnika od podstaw, rozwijać jego umiejętności i uczestniczyć w różnych międzynarodowych turniejach jak Puchar Świata, czy Turniej Czterech Skoczni. Gra posiada oficjalną licencję FIS (Światowej Federacji Narciarskiej), znaczy to, że znajdziemy tu aktualną bazę skoczków charakteryzowanych przez statystki stosowane w rzeczywistości, autentyczne wyposażenie i sprzęt narciarski oraz 21 skoczni odtworzonych na podstawie rzeczywistych planów.

Uwaga: Demo w wersji niemiecko i angielskojęzycznej. Zawiera specjalny rebus/quiz w stylu „Milionerów” zawierający pytania z kategorii sportów zimowych i gier komputerowych oraz pięciu skoczków którymi możemy skakać w trybie Praktyki.

  • data aktualizacji: 17 grudnia 2002
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 53,9 MB

Pliki do gry Ski Jump Challenge 2003

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Ski Jump Challenge 2003 demo 53,9 MB 2002.12.17 5K 4