Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Death Track: Resurrection - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Death Track: Resurrection z gatunku Gry Wyścigi w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku890,4 MB

data aktualizacji5 września 2008

pobrań3903

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Death Track: Resurrection to futurystyczne wyścigi samochodowe, odznaczające się cechami typowymi dla gier akcji. Za przygotowanie niniejszej pozycji odpowiadają pracownicy firmy SkyFallen Entertainment, posiadający na swoim koncie tytuł Dawn of Magic: Blood Magic. Omawiana produkcja stanowi remake tytułu Deathtrack, który w świecie elektronicznej rozrywki zadebiutował w 1989 r.

Death Track: Resurrection przenosi użytkownika w niezbyt odległą przyszłość do świata pogrążonego w chaosie. Ludzie go zamieszkujący już dawno znudzili się tradycyjnym sportem i zapragnęli czegoś bardziej ekscytującego. Z tego też względu postanowiono doprawić poszczególne dyscypliny odpowiednią dawką przemocy i agresji. Oczy mieszkańców Ziemi zwróciły się w stronę jednego z największych wydarzeń rozrywkowych – Wyścigu Przetrwania. Są to ogólnoświatowe mistrzostwa zlokalizowane w największych miastach świata (np. Paryż i Stambuł), w czasie których uczestnicy, zasiadający za kierownicami swoich pojazdów, dają spektakularny pokaz brutalnej rywalizacji.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 5 września 2008
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 890,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl