Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Sea Dogs - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Sea Dogs . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku111,3 KB

data aktualizacji14 lutego 2001

pobrań7619

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wypakuj plik do folderu z zainstalowaną grą. Trainer musi działać z nią równolegle, dlatego gdy uruchomisz grę, naciśnij klawisze [Alt] + [Tab], aby wrócić do Windowsa, uruchom trainer, ustaw co potrzebujesz i używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Trainer pozwala na „zamrożenie” liczby pieniędzy lub punktów, dlatego przed wykorzystaniem klawiszy odpowiedzialnych za te funkcje, lepiej jest ich trochę zgromadzić.

Uwaga: Trainer działa wyłącznie z wybranymi wersjami gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry Sea Dogs

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sea Dogs - +2 trainer trainer 111,3 KB 2001.02.14 7,6K 6

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz