Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pacific Liberation Force - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pacific Liberation Force z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku193,3 MB

data aktualizacji29 października 2007

pobrań2406

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Pacific Liberation Force to kolejny projekt developerów ze studia Team6, które znane jest głównie z niskobudżetowych, zręcznościowych gier wyścigowych pokroju Taxi 3: eXtreme Rush czy Manhattan Chase. Tym razem osoby siedzące przed monitorami wcielają się w rolę najemnika latającego śmigłowcem bojowym.

Poszczególne misje, zlecane przez wirtualnych kontrahentów są dość zróżnicowane. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. ratowanie wybranych osób, niszczenie budynków oponenta, ochronę powietrznych transportów, czy walkę ze zmechanizowanymi jednostkami wroga (czołgi, helikoptery, a nawet bombowce). Każde pomyślnie ukończone zadanie oznacza oczywiście przelanie odpowiedniej sumy „zielonych” na szwajcarskie konto gracza. W dalszej kolejności, posiadane fundusze należy przeznaczać na rozmaite upgrade'y posiadanego śmigłowca, czy też jego naprawy przed następną misją. Warto odnotować, że jeśli podczas danego scenariusza zniszczymy „za dużo” (np. przez całkowity przypadek wysadzimy w powietrze hotel i/lub skasujemy zaparkowane na ulicy samochody, które wcale nie były celem misji), to wówczas z naszego konta znika odpowiednia suma pieniędzy.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się z fragmentem gry.

  • data aktualizacji: 29 października 2007
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 193,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl