Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pro Evolution Soccer 2008 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pro Evolution Soccer 2008 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1125,6 MB

pobrań25300

pobrań (7 dni)111

data aktualizacji25 września 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pro Evolution Soccer 2008 to kolejna odsłona popularnej serii, traktującej o graniu w piłkę nożną. Standardowo developerzy z korporacji Konami zaserwowali nam zaktualizowane składy wirtualnych drużyn klubowych i narodowych (niestety nadal nie wszystkie są licencjonowane), aby każdy entuzjasta futbolu mógł być zadowolony. Liczne zmiany wprowadzono jednakże również w mechanice rozgrywki.

Przede wszystkim w PES2008 zaimplementowano unikalny system Teamvision. Związany jest on ze Sztuczną Inteligencją, która dzięki niemu potrafi dynamicznie dostosowywać się do stylu gry użytkownika. Innymi słowy, wirtualny rywal wyciąga wnioski ze swoich błędów i próbuje rozmaitych wariantów ofensywno-defensywnych. Wymusza to zatem stosowanie przez gracza zróżnicowanej taktyki, co wyraźnie zbliża zabawę w cyfrowym świecie do rzeczywistości.

Uwaga: Demo pozwala na rozegranie meczu towarzyskiego. Do wyboru jest 6 drużyn narodowych (Brazylia, Argentyna, Francja, Turcja, Hiszpania, Portugalia).

  • data aktualizacji: 25 września 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 1125,6 MB