Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Jaws Unleashed - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Jaws Unleashed . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku0,6 KB

pobrań5396

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji5 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (plik JCSaves.sav) do katalogu, w którym przechowywane są zapisane stany gry. Najprawdopodobniej będziesz musiał zabezpieczyć swój własny plik, tak aby nie utracić dotychczasowych save’ów. Po uruchomieniu gry i wczytaniu najświeższego save’a wszystkie główne misje kampanii będą ukończone. W rezultacie będzie można przystąpić do realizacji zadań dodatkowych oraz wyzwalania kolejnych prowincji.

  • data aktualizacji: 5 stycznia 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 0,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Jaws Unleashed

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Jaws Unleashed - +3 Trainer trainer 1,1 MB 2010.03.11 4,3K 4
Jaws Unleashed - Unlocker trainer 0,6 KB 2007.01.05 5,4K 1