Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

F.E.A.R. Combat - v.2.0.1 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry F.E.A.R. Combat z gatunku Gry Akcji w wersji v.2.0.1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku1372,3 MB

data aktualizacji18 sierpnia 2006

pobrań38317

pobrań (7 dni)440

Pobierz plik za darmo
F.E.A.R. Combat gra v.2.0.1 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

F.E.A.R. Combat to samodzielna darmowa przeróbka gry FPS F.E.A.R. First Encounter Assault Recon. Całość nastawiona jest wyłącznie na tryb mulitiplayer, który oparto na rozwiązaniach pierwowzoru, ale jednocześnie rozszerzono o kilka dodatkowych map. Te elementy wprowadzono potem także do pełnej wersji F.E.A.R. First Encounter Assault, tak by użytkownicy obydwu produkcji mogli bawić się wspólnie na tych samych serwerach.

Pierwsza edycja F.E.A.R. Combat zadebiutowała w 2006 roku i po kilku latach oficjalne wsparcie dla gry zostało zawieszone. Nie można było generować nowych darmowych kluczy i co gorsza zamknięto również listę serwerów. Produkcję przed niebytem uratowali fani. Opracowali oni specjalną przerobioną wersję programu, która nie potrzebuje do działania oficjalnych usług i zamiast nich korzysta z darmowych alternatyw.

Po pobraniu archiwum udajcie się na stronę F.E.A.R. Community i zarejestrujcie sobie konto. Dokonanie tego zapewni Wam klucz, który następnie wykorzystacie do zainstalowania gry. Program jest całkowicie darmowy i samodzielny, więc do działania nie wymaga posiadania pełnej wersji F.E.A.R. First Encounter Assault Recon.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl