Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

WarPath - MP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry WarPath z gatunku Gry Akcji w wersji MP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku257,9 MB

pobrań2386

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji2 marca 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

WarPath to reprezentant pierwszoosobowych shooterów, osadzony w realiach S-F, stworzony przez studio developerskie Digital Extremes, odpowiedzialne m.in. za takie produkcje jak Pariah czy Dark Sector. Jego kreatorzy postanowili oddać w ręce graczy pozycję będącą esencją gatunku, dzięki czemu otrzymaliśmy dynamiczną akcję, znakomitą grafikę i wciągającą rozgrywkę.

Akcja WarPath przenosi nas na planetę o nazwie Kaladi, która jest istną utopią, oazą piękna, pełną wszelkich surowców. Jest to również najbardziej pożądany, strzeżony i ukryty sekret Galaktyki - aż do teraz. Trzy frakcje - Ohm, Kovos, Coalition - znalazły drogę prowadzącą do tego Edenu i usiłują uzyskać nad nim kontrolę. Niestety, każda ze stron ma inne cele i pomysły kolonizacji nowego świata, konflikt zbrojny jest więc nieuchronny.

Uwaga: Demo pozwala tylko na rozgrywkę wieloosobową. Dostępna jest jedna mapa (Breach) do potyczek w trybach Deathmatch/Team Deathmatch oraz jedna mapa (Rush) typu Capture the Flag. Można grać za pośrednictwem sieci Internet i lokalnej bądź z botami.

  • data aktualizacji: 2 marca 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 257,9 MB

Pliki do gry WarPath

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

WarPath - MP demo 257,9 MB 2006.03.02 2,4K 3