Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry RollerCoaster Tycoon 3: Wild! . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku5,9 KB

pobrań1711

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji14 grudnia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu Moje Dokumenty i uruchom grę. Wybierz opcję kariery (Career Mode), kampanię (RollerCoaster Tycoon 3, Soaked! lub Wild!) i profil o nazwie TNT.

Trainer udostępni Ci wszystkie scenariusze, zarówno z podstawowej wersji gry, jak i obu dodatków.

  • data aktualizacji: 14 grudnia 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 5,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry RollerCoaster Tycoon 3: Wild!

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - Unlocker trainer 5,9 KB 2005.12.14 1,7K 0