Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 maja 2012, 15:02

Kody do gry The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season One (zapisane stany gry) PC

Triki do gry

ZAPISANE STANY GRY

Gra nie pozwala na własnoręczne tworzenie save’ów z zapisanymi postępami, gdyż wszystko to jest wykonywane w sposób automatyczny. Dobrym pomysłem jest w rezultacie wychodzenie z gry po dotarciu do każdej nowej lokacji (np. poprzez kombinację ALT+TAB) i tworzenie kopii zapasowej wspomnianych plików. Ich domyślna lokalizacja to:

C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\Telltale Games\The Walking Dead

Jeżeli podejmiesz złą decyzję (np. nie uratujesz danej osoby), to możesz wyjść z gry i wgrać zachowane wcześniej pliki na miejsce tych, które chcesz skasować.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 maja 2012