Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 października 2011, 16:43

Dark Souls (tryb New Game+; unikalne przedmioty; łatwe zdobywanie dusz) X360, PS3

Triki do gry

TRYB NEW GAME+

W nagrodę za ukończenie gry odblokowywany jest tryb New Game+. Pozwala on na zachowanie zdobytych do tej pory elementów wyposażenia i zebranych dusz. Tryb ten cechuje się znacznym zwiększeniem poziomu trudności walk, a to dlatego, że wrogowie zadają poważniejsze obrażenia i są bardziej wytrzymali na ataki sterowanej postaci.

UNIKALNE PRZEDMIOTY

Hełm Armored Rhino – Szansa na zdobycie tego przedmiotu pojawia się w trakcie pojedynku z jednym z bossów gry, a konkretnie opancerzonym nosorożcem (Armored Rhino), którego spotyka się w lokacji Undead Burg. Jeżeli do pokonania tego potwora użyjesz własnych broni, a nie alternatywnych metod odniesienia zwycięstwa, to powinieneś zdobyć jego łeb, pełniący rolę pełnoprawnego nakrycia głowy.

Topór Gargoyle’s Tail Axe – Szansa na zdobycie tego przedmiotu pojawia się w trakcie pojedynku z jednym z bossów gry, a konkretnie gargulcem, którego spotyka się w kościele. W trakcie pojedynku skupiaj się na atakowaniu ogona gargulca, a po wygranej bitwie powinieneś zdobyć wspomniany artefakt.

ZDOBYWANIE DUSZ WE WCZESNEJ FAZIE GRY

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na zdobywanied dużych ilości dusz praktycznie bez większego wysiłku. Rozejrzyj się za mostem, w pobliżu którego przebywa czerwony smok. Zejdź pod most i zaatakuj smoka z odległości, wykorzystując do tego celu łuk lub inną podobną broń dystansową. Smok powinien przylecieć w to miejsce i zabić wszystkie potwory stojące na moście. Po zakończonym nalocie powróć na górę i zabierz otrzymane w ten sposób dusze. Opisaną metodę możesz powtarzać dowolną ilość razy, zawsze powracając do mostu i atakując smoka z bezpiecznego miejsca.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 października 2011

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.11.2011 08:24
tony695
1
Junior

kiedy będzie całościowy poradnik do do dark souls bedzie?