Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 lipca 2009, 21:17

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts X360

Triki do gry

Wykorzystanie błędu gry

W trakcie zabawy możliwe jest wykorzystanie błędu w konstrukcji gry, który pozwoli Twojej postaci na unoszenie się w powietrzu. Upewnij się, że znajdujesz się w pobliżu wózka i że przedmiot ten rozstawiony został przy ścianie. Umieść teraz na wózku dowolny przedmiot, a następnie stań na tym obiekcie. Podświetl wózek trzymając w dłoni klucz francuski. Możesz teraz lewitować tak długo aż nie ześlizgniesz się z obiektu, na którym stoisz.

Przeżywanie upadków

W sytuacji gdy Twoja postać spada z wyżej położonej półki możliwe jest uniknięcie śmierci spowodowanej uderzeniem o ziemię. W tym celu musisz wcisnąć START lub X na ułamek sekundy przez lądowaniem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 lipca 2009