Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 czerwca 2007, 18:35

The Guild 2 PC

Kody do gry

W pierwszej kolejności będziesz musiał otworzyć plik o nazwie config.ini. Wykorzystaj do tego celu Notatnik. Plik ten znajduje się w głównym katalogu, w którym zainstalowana została gra. Warto też wykonać jego kopię bezpieczeństwa.

Odszukaj teraz następujące linijki:

[INIT-PLAYER-0]

HasResidence = 1

Workshops = 0

Money = 10000

Married = 0

Edytując wartość współczynnika Money możesz ustalić ilość posiadanej gotówki. Współczynnik Married ustala, czy sterowana postać jest w związku małżeńskim (wartości 0 lub 1). Jeśli zdecydujesz się na związek (wartość 1), możesz także dodać linijkę:

Childs = x

gdzie x to liczba posiadanych dzieci.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 czerwca 2007