Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 lipca 2006, 17:08

Hitman: Krwawa Forsa PC

Kody do gry

Uwaga: Opisana poniżej procedura wymaga dokonania modyfikacji w jednym z kluczowych plików gry. Przed wykonaniem jakiejkolwiek zamiany zalecane jest więc utworzenie kopii zapasowej edytowanego pliku.

Używając dowolnego edytora tekstów, będziesz musiał wyedytować plik o nazwie „hitmanbloodmoney.ini”. Plik ten znajduje się w głównym katalogu gry.

Po otwarciu pliku „hitmanbloodmoney.ini” należy przejść na sam koniec, a następnie dopisać poniższą linijkę:

EnableCheats

Po dokonaniu zmian i zapisaniu zmodyfikowanego pliku „hitmanbloodmoney.ini” można uruchomić grę. Następnie w trakcie rozgrywania właściwej misji należy wcisnąć klawisz „C”. Spowoduje to zatrzymanie gry i jednocześnie wyświetli na ekranie menu wyboru cheatów. Po menu można przemieszczać się przy użyciu dwóch kursorów (górnego i dolnego). Opcje wybiera się wciskając odpowiedni kursor (prawy i lewy) lub wciskając klawisz „ENTER”. Jeżeli przy danym kodzie znajduje się cyfra „1”, to oznacza to, iż jest on aktywny. Cyfra „0” oznacza, iż kod nie został jeszcze aktywowany.

Oto z jakich kodów można skorzystać:

Invisible Mode – załącza niewidzialność (przeciwnicy nie widzą sterowanej przez gracza postaci)

God Mode – załącza tryb God Mode (nieśmiertelność)

InfAmmo – nieskończona ilość amunicji do wszystkich modeli broni

InfClip – gracz nie musi przeładowywać broni

Test Cloth – możliwość wyboru jednego z dostępnych w danej misji przebrań

Complete level – automatyczne zakończenie misji (wypełnienie wszystkich postawionych celów)

Time Multiplier – przyśpieszenie zabawy (maksymalna wartość to 10)

Teleport – teleportuje gracza do kolejnych punktów kontrolnych

Beam here – teleportuje gracza w wybrane miejsce

 

Uwaga: Opcje menu, które nie zostały wymienione w powyższym zestawieniu są nieaktywne. Wybranie tych opcji nie spowoduje żadnych zmian. Należy jednocześnie mieć na uwadze to, iż korzystanie z menu cheatów może doprowadzić do zawieszenia się gry.

 

Automatyczne zakończenie misji

Po dokonaniu modyfikacji w pliku „hitmanbloodmoney.ini” wciśnij kombinację „SHIFT” + „C” w trakcie rozgrywania danego etapu, tak aby błyskawicznie go zakończyć. Wybranie tej opcji na samym początku misji spowoduje ukończenie jej z najwyższą możliwą rangą, tj. Silent Assassin.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2006