Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Poradnik do gry LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia każdego z sześciu aktów na 100% - LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Poradnik do gry LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia każdego z sześciu aktów na 100%. Poradnik został podzielony na kilka części. Pierwszą stanowią informacje ogólne, czyli wskazówki ułatwiające rozgrywkę. Druga część to obszerny opis przejścia, w którym na czynniki pierwsze rozłożono wszystkie poziomy. W każdym akcie opisano na początku 5 misji fabularnych, a potem wszystkie bonusowe. Kolejny rozdział został poświęcony klockom, zbieranym w czasie wędrówki po mapach. W sumie na każdy akt przypada po 30 takich elementów. Na koniec opisano wszystkich bohaterów i maszyny do odblokowania w czasie gry.

Michał "Wolfen" Basta

Porady ogólne

  • Staraj się zawsze zbierać jak najwięcej monet. Aby to zadanie uczynić jak najbardziej efektywny, niszcz dosłownie wszystkie przedmioty, które staną ci na drodze. Większość z nich zostawia po sobie sporo monet, przydatnych przy zakupie postaci, pojazdów czy klocków.
  • Aby zaliczyć akt w 100% musisz: przejść każdy etap ze statusem prawdziwego poszukiwacza, zakupić wszystkie klocki, postacie i pojazdy oraz zbudować obiekt ze wszystkich skrzyń ze skarbami, które zdobywasz w poziomach bonusowych.
  • Pamiętaj, że każdy z bohaterów posiada inne zdolności. Postacie żeńskie potrafią wysoko skakać, niektórzy świetnie naprawiają zepsute maszyny, a inne specjalizują się w strzelaniu lub kopaniu w ziemi.
  • W etapach z pojazdami natkniesz się na trzy rodzaje kul. Zielone pozwalają ci wyżej skakać, czerwone znacznie przyspieszają twoją maszynę, natomiast niebieskie dotyczą tylko maszyn z bronią pokładową. Po ich zabraniu możesz przez krótki okres czasu prowadzić bardzo intensywny ostrzał.
  • W każdym akcie możesz rozegrać kilka wyścigów (na ogół parę naziemnych i jeden powietrzny), które dają dostęp do nowych postaci oraz pojazdów.
  • Jeśli będziesz potrzebował większej ilości gotówki, to pamiętaj, że zawsze możesz powtórzyć kilkakrotnie któryś z poziomów superpremii (w każdym akcie do odblokowania takiego etapu konieczne jest zebranie 10 skrzyń ze skarbami, które otrzymujemy w bonusowych zadaniach). Każdorazowe przejście takiego etapu zwiększa budżet o 1,000,000 monet.
  • Pamiętaj, że kupowanie klocków daje ci dostęp do różnych dodatków. Niektóre z nich są jedynie pewnym urozmaiceniem (na przykład maski na twarze bohaterów), ale inne (mnożniki monet, nieśmiertelność) mogą znacznie ułatwić rozgrywkę.

Informacje o LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry

Autor : Michał Wolfen Basta

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 134, ilustracje: 1218 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - poradnik do gry