Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 10 - poradnik do gry

FIFA 10 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zawodnik | Zostań gwiazdą w FIFA 10 poradnik FIFA 10

Zawodnik

Przy tworzeniu zawodnika najważniejszy jest wybór pozycji. Najbardziej uniwersalną i najlepiej sprawdzającą się pozycją jest pomocnik. W środku boiska zawsze najwięcej się dzieje, a Ty będziesz miał prawie cały czas okazję do kontaktu z piłką.

Kolejnym krokiem jest zastąpienie wybranego zawodnika z pierwszej "11" przez samego siebie. Wybierz najsłabszego piłkarza, aby nie osłabić drużyny, w której będziesz grał. Zanim rozegrasz pierwszy mecz kliknij na znajdujący się na dolnym pasku przycisk "Poprawa atrybutów". Masz 20 punktów do rozdzielenia między swoje cechy. Wraz z rozwojem zawodnika będziesz ich dostawał więcej. Najbardziej przydatnymi atrybutami są moim zdaniem wytrzymałość i szybkość . To w nie na początku powinieneś zainwestować.

Przed każdym meczem otrzymujesz 2 zadania. Jedno indywidualne (np. oddaj co najmniej 2 strzały) i jedno drużynowe (np. drużyna ma wygrać przewagą 2 bramek). Ich wykonanie daje Ci doświadczenie, dzięki któremu będziesz mógł się rozwijać. Ważne jest też, aby Twoja pomeczowa ocena była wysoka. Aby tak się stało musisz być aktywny. Staraj się dokładnie podawać, oddawać groźne strzały, dryblować, odbierać piłkę i trzymać się swojej pozycji.