Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Need for Speed Shift - poradnik do gry

Need for Speed Shift - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Need for Speed Shift - poradnik do gry

Porady do popularnej gry wyścigowej. Poradnik do gry Need for Speed Shift pozwoli zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zachowania się samochodów na torze, tego jak pokonywać zakręty na trasach oraz informacjami na gier wyścigowych i tuningowania posiadanych aut.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry Need for Speed Shift pozwoli zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zachowania się poszczególnych modeli samochodów na torze, tego jak pokonywać zakręty na konkretnych trasach oraz z kilkoma informacjami na temat podstawowych terminów dotyczących gier wyścigowych i tuni - Need for Speed Shift - poradnik do gry

Poradnik do gry Need for Speed Shift pozwoli zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zachowania się poszczególnych modeli samochodów na torze, tego jak pokonywać zakręty na konkretnych trasach oraz z kilkoma informacjami na temat podstawowych terminów dotyczących gier wyścigowych i tuningowania posiadanych aut. Poradnik powstawał w oparciu o model jazdy z wyłączonymi wszystkimi asystami, zaś kontrolerem była jedna z dostępnych na rynku kierownic.

Przemek "g40st" Zamęcki

Informacje o Need for Speed Shift - poradnik do gry

Autor : Przemysław Zamęcki

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 49, ilustracje: 141 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Need for Speed Shift - poradnik do gry