Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia] Schloss poradnik Sniper Elite: Berlin 1945

Schloss

1 - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

01, 02. Zabicie trójki żołnierzy i wsparcie dla Ruchu Oporu.

2 - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Standardowo już- zabieramy nasz ekwipunek - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Standardowo już- zabieramy nasz ekwipunek. Teraz będziemy musieli łączyć bieg ze skradaniem się z pistoletem w ręku. Eliminujemy trójkę patrolujących żołnierzy [1] . Jeśli zrobimy to wystarczająco szybko, powinni być w zaznaczonych na mapie pozycjach. Pora na rzecz BARDZO WAŻNĄ - dokładnie w miejscu [01] rozkładamy kilka lasek dynamitu, w odległości paru kroków od siebie. Nie robimy tego na środku drogi, bardziej na południowym poboczu. Po dotarciu na most, oglądamy scenkę przerywnikową, a następnie pomagamy naszym sojusznikom w walce. Z północy nadjeżdżają auta przeciwnika. Możemy zabić kierowcę w pierwszym z nich, oraz wysadzić ciężarówkę za nim, nie wolno nam jednak uszkodzić trzeciego pojazdu. Dobijamy pozostałych przy życiu wrogów i przechodzimy do celu [03].

03. Wyczyszczenie bunkra i głównego budynku.

3 - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Po lewej stronie Schloss, znajdziemy gniazdo karabinów maszynowych [1] - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Po lewej stronie Schloss, znajdziemy gniazdo karabinów maszynowych [1] . W jego pobliżu, kilku kolejnych przeciwników, których zabijamy z pomocą naszej snajperki. Wyciągamy karabin maszynowy i ruszamy do głównego budynku [2] . Na parterze czeka na nas trójka wrogów. Na pierwszym piętrze - trzech kolejnych.

04. Powstrzymanie nadciągających zza rzeki wrogów.

4 - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Zajmujemy pozycję w oknie [02] - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Zajmujemy pozycję w oknie [02] . Po pewnym czasie otrzymujemy komunikat o nadciągających posiłkach wroga, które przybędą za 30 sekund. Z karabinem snajperskim gotowym do strzału, czekamy na pojawienie się naszych przeciwników po drugiej stronie rzeki, nieco po lewej [1] . Wybijamy ilu tylko możemy, pamiętając przy tym o uwzględnieniu siły wiatru i grawitacji. Niebawem na miejscu pojawia się czołg [2] jadący w stronę mostu po prawej. W tym momencie przydadzą się zastawione wcześniej w [01] laski dynamitu. Możemy zawsze próbować wysadzić go strzałem w zawór zbiornika paliwa, ale zważywszy na jego prędkość i odległość, łatwe to nie będzie. Ostatnim problemem będzie ciężarówka, która powinna zaparkować na początku mostu po prawej. Wysiądzie z niej kilku żołnierzy z których część pobiegnie jednym, a część drugim mostem. Po załatwieniu wszystkich- przechodzimy do kolejnego celu.

05. Odparcie ataku na tyłach budynku.

5 - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Odwracamy się, a przed naszymi oczami winien ukazać się następujący widok [1] - [Opis przejścia] Schloss - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Odwracamy się, a przed naszymi oczami winien ukazać się następujący widok [1] . Zbliżamy się do krawędzi i zabijamy wszystkich wrogów na placu. Granaty, karabin maszynowy, snajperka... to czego użyjemy, nie ma generalnie znaczenia. Dwie grypy przeciwników później - możemy opuścić mapę, korzystając z użytego przez nich przejścia [2] .