Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia] Odetnij Komunikację poradnik Sniper Elite: Berlin 1945

Odetnij Komunikację

1 - [Opis przejścia] Odetnij Komunikację - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

01, 02, 03. Zabicie trzech kurierów.

2 - [Opis przejścia] Odetnij Komunikację - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Ze względu na nietypowy wygląd mapy, zrezygnowałem z oznaczeń części celów oraz tras, aby nie psuć dodatkowo i tak marnej czytelności - [Opis przejścia] Odetnij Komunikację - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Ze względu na nietypowy wygląd mapy, zrezygnowałem z oznaczeń części celów oraz tras, aby nie psuć dodatkowo i tak marnej czytelności. Białe krzyżyki oznaczają tym razem pojazd kuriera, a dokładniej miejsce w którym go wysadzamy.

Wśród początkowego ekwipunku, znajdujemy dynamit i 2 granaty potykacze . Bez problemu przedostajemy się do punktu [01] i rozwijamy na widocznej przez okno [1] drodze pierwszego, "zielonego" kuriera- granat potykacz. Wracamy na pozycję [01] i czekamy spokojnie na przeciwników, którzy przybędą od północnego zachodu. Po śmierci pierwszego kuriera, rozkładamy kolejny granat, tym razem na drodze "czerwonego" i po raz wtóry odpieramy ataki wrogów. Trzeciego załatwiamy laską dynamitu podłożoną w miejscu białego iksa na południe od [02] (nasza pozycja strzelecka, pod wrakiem czołgu [2] ). Gdy kurier pojawi się w zasięgu rażenia, detonujemy laski dynamitu celnym strzałem z karabinu.

04, 05. Zlikwidowanie dowódcy NKWD i ewakuacja.

3 - [Opis przejścia] Odetnij Komunikację - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Oficer czekający na swoją śmierć [1] , przebywa dokładnie w punkcie [04], w nieco podniszczonym budynku - [Opis przejścia] Odetnij Komunikację - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Oficer czekający na swoją śmierć [1] , przebywa dokładnie w punkcie [04], w nieco podniszczonym budynku. Po wykonaniu egzekucji, przychodzi pora na spokojną ewakuację [2] do celu numer [05].