Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Oznaczenia poradnik Sniper Elite: Berlin 1945

Oznaczenia

Do misji załączyłem stosowne mapy na których naniesione zostały wszystkie cele które w danym zadaniu dyktuje nam gra. Jeśli w trakcie rozgrywki będziemy mieli powiedzmy dwa cele, a na mapie odnajdziemy pięć - bez obaw, w trakcie wykonywania misji, na pewno pojawią się kolejne, brakujące cele.

Kolejnym wspólnym elementem prawie wszystkich map, jest występowanie zaznaczonej na żółto trasy, oraz naniesionych na nią, pomarańczowych znaczników kierunku poruszania się. Poradnik każdorazowo odnosi się do właśnie tej, konkretnej ścieżki.

Poniżej legenda zastosowanych oznaczeń:

Cel główny, wyszczególniony przez grę na pewnym etapie wykonywania danej misji - Oznaczenia - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Cel główny, wyszczególniony przez grę na pewnym etapie wykonywania danej misji. Odwołania w tekście - [01].

Punkt orientacyjny, pomagający określić dokładne położenie ważnego obiektu / lokacji na danej mapie - Oznaczenia - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Punkt orientacyjny, pomagający określić dokładne położenie ważnego obiektu / lokacji na danej mapie. Odwołanie w tekście - [01] .

Wrogi żołnierz - Oznaczenia - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Wrogi żołnierz. Może być to oficer z pistoletem, albo standardowy przeciwnik z karabinem maszynowym w ręku.

Snajper - Oznaczenia - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Snajper. W większości przypadków znajdziemy takiego przeciwnika na dachu budynku, lub też w oknie. Czasami możemy go jednak znaleźć w ruinach budynku, czy na ulicy.

Czołg, pojazd pancerny, dżip, lub ciężarówka - Oznaczenia - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Czołg, pojazd pancerny, dżip, lub ciężarówka. W skrócie - pojazd, który się porusza, a my zazwyczaj możemy go unieszkodliwić. Na mapach często oznacza miejsce wybuchu.

Ostatnią kwestią wymagającą wzmianki jest sposób oznaczeń załączonych obrazków. Odpowiednio - [1] oznacza ten umieszczony po lewej, a [2] po prawej stronie. Przedmioty, które zdobywamy, wyróżnione zostały natomiast kolorem pomarańczowym .