Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników poradnik Sniper Elite: Berlin 1945

Zlikwiduj Strażników

1 - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

01. Przedostanie się na teren placówki.

2 - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Zabieramy pozostawione na ziemi przedmioty - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Zabieramy pozostawione na ziemi przedmioty. Przed nami budynek, a w nim dwie bramy. Przekradamy się cicho drugą z kolei [1] i zabijamy czającego się tam wroga. Kolejny patroluje okolice placu. Podążamy zaznaczoną na mapie trasą, aż do bramy [01] , zabijając po drodze po cichu każdego napotkanego przeciwnika [2] .

3 - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
To by było na tyle jeśli chodzi o ciche załatwianie spraw - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

To by było na tyle jeśli chodzi o ciche załatwianie spraw. Ruszamy po schodach [1] , rozkładamy na nich granat potykacz, a chwilę później, używając broni palnej- zabijamy snajpera. Zajmujemy dobrą pozycję strzelecką na dachu i pozbywamy się wszystkich przeciwników w zasięgu wzroku. Po pewnym czasie od strony schodów powinniśmy usłyszeć wybuch zastawionej wcześniej pułapki. Osłonięci ciężarówką, przebiegamy do strażnicy [02] , w której znajdujemy 2 bandaże i apteczkę, a na piętrze masę granatów wraz z amunicją do karabinu i pistoletu. Wyskakujemy przez okno [2] , cały czas biegnąc w stronę budynku będącego naszym celem numer [02].

02. Zbadanie budynku na tyłach.

4 - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pora na małą zemstę - [Opis przejścia] Zlikwiduj Strażników - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pora na małą zemstę. Ukryci za ścianą budynku [1] podrzucamy dynamit w pobliże przeciwpancernego pojazdu, który do tej pory bezustannie nas ostrzeliwał, odsuwamy się na bezpieczną odległość i wysadzamy go w powietrze, strzałem w podstawiony ładunek. Przekroczenie drzwi do kolejnego pomieszczenia budynku [2] kończy misję.