Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia] Podróż na Tempelhof poradnik Sniper Elite: Berlin 1945

Podróż na Tempelhof

1 - [Opis przejścia] Podróż na Tempelhof - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

01, 02. Wysadzenie czołgu i ochrona ciężarówki.

2 - [Opis przejścia] Podróż na Tempelhof - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Niestety w zadaniu tym nie jest możliwe dokładne określenie położenia każdego z wrogów, czy też czołgów - [Opis przejścia] Podróż na Tempelhof - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Niestety w zadaniu tym nie jest możliwe dokładne określenie położenia każdego z wrogów, czy też czołgów. Jedyna pewna informacja to ta, mówiąca o jednym czołgu po zachodniej i jednym po wschodniej stronie mapy.

Podnosimy ekwipunek, wśród którego znajdujemy trzy laski dynamitu . Ruszamy wskazaną trasą, do punktu [01] . Padamy na ziemię i zabijamy przeciwników widocznych po drugiej stronie rzeki [1] , nieopodal czołgu. Po pozbyciu się ich, powinniśmy zobaczyć komunikat o nadciągających siłach NKWD. Znaczy to tyle, że mostem po prawej za chwilę będą próbowali przedrzeć się dwaj żołnierze. Kiedy już się z nimi uporamy, przyjdzie pora na załatwienie kwestii czołgu. Jeśli mamy szczęście, ustawi się on nieopodal naszej pozycji [2] tylko czekając na podrzucenie mu dynamitu i jego detonację strzałem z odległości. Czeka nas teraz nieco biegania, bowiem musimy rozwinąć na całej szerokości mostów dwa granaty potykacze - jeden w [01] i odpowiednio, drugi w [02] . Czynność tą powtarzamy za każdym razem, gdy usłyszymy wybuch któregoś z nich. W między czasie zabijamy również nadchodzących z obu stron wrogów.

03. Zniszczenie kolejnego czołgu i powrót do ciężarówki.

3 - [Opis przejścia] Podróż na Tempelhof - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry
Zachodnią stronę mapy patroluje drugi z czołgów - [Opis przejścia] Podróż na Tempelhof - Sniper Elite: Berlin 1945 - poradnik do gry

Zachodnią stronę mapy patroluje drugi z czołgów. Możemy podłożyć dynamit na drodze i mieć nadzieję, że będzie nią przejeżdżał (pozostawioną laskę dynamitu zawsze możemy podnieść), albo spróbować się zakraść w czasie kiedy pojazd stoi w miejscu [1] . O ile to możliwe, podkładamy ładunek na tyłach czołgu, a następnie wysadzamy go z odległości, strzałem z karabinu. Ostatnią czynnością jaką musimy wykonać, jest powrót do naszej ciężarówki [2] .