Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Ukryj się przed horrorem! Poradnik do horroru „Silent Hill: Homecoming” pozwoli Wam nie tylko bezproblemowo ukończyć grę, ale też zawiera mapy i wskazówki jak odnaleźć ukryte przedmioty oraz obejrzeć wszystkie zakończenia.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witajcie w koszmarnym świecie Silent Hill - Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Witajcie w koszmarnym świecie Silent Hill. Poniższy poradnik pozwoli Wam nie tylko bezproblemowo ukończyć grę, ale też zawiera mapy i wskazówki jak odnaleźć ukryte przedmioty oraz obejrzeć wszystkie zakończenia. Tekst został tak przygotowany, by mógł służyć zarówno posiadaczom Xboksa 360 jak i PC. Ci pierwsi znajdą w nim również wskazówki odnośnie zdobycia wszystkich 1000 punktów w systemie osiągnięć.

Maciej "Shinobix" Kurowiak

Walka

Walka w Silent Hill 5 znacznie różni się od tego, co widzieliśmy w poprzednich częściach serii. Jest bardziej dynamiczna i zręcznościowa. W walce wręcz mamy do dyspozycji unik oraz dwa podstawowe rodzaje ataków - silny i wolny (prawy przycisk myszy lub X w padzie) oraz słaby i szybki (lewy przycisk myszy lub A w padzie). Przytrzymując przycisk przy atakowaniu ciosem wolniejszym zwiększamy jego siłę - możemy to wykorzystać przy potworach, które stoją nieruchomo i nas nie widzą.

Najłatwiejszą i bardzo skuteczną kombinacją podczas walki wręcz jest szybki unik i natychmiastowy szybki cios lub zastosowanie całego combo LPM x 3 + PPM ( w przypadku pada jest to A + A + A + X).

Jeśli zdecydujesz się na broń palną to raczej staraj się oszczędzać amunicję. W tej części Silent Hill jest jej bardzo mało, co w szczególności tyczy się shotguna. Opis zabijania poszczególnych stworów znajdziecie w poradniku przy okazji napotkania pierwszego przedstawiciela danego gatunku.

Informacje o Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Autor : Maciej "Shinobix" Kurowiak

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 42, ilustracje: 178 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry