Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cele misji:

  • Zlikwidować wszystkich w punkcie Comet,
  • Zlikwidować wszystkich w punkcie Cupid.

Startujesz w motorówce płynącej prosto na platformę wiertniczą. Używając karabinu snajperskiego obserwuj platformę, a zwłaszcza wszystkie wysokie kondygnacje. Kręci się tam sporo strażników. Dzięki noktowizorowi można ich szybko zlikwidować.

Zaraz po wejściu na platformę spotkasz dwóch terrorystów. Jeden jest po prawej stronie w rogu, a drugi na przeciwległym końcu po lewej.

1 - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Wchodząc po schodach uważaj na wieżę strażniczą, w której znajduje się jeden terrorysta - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Wchodząc po schodach uważaj na wieżę strażniczą, w której znajduje się jeden terrorysta. Kolejny przeciwnik czai się po lewej. Gdy się z nimi uporasz wejdź do budynku (obiekt Comet). Jest w nim 4 terrorystów schowanych w pokojach. Pamiętaj by wyłączyć noktowizor by nie zostać oślepionym.

Obserwuj mapę by wiedzieć czy jeszcze nie ukrywa się jakiś wróg. Gdy w ta część platformy będzie "czysta" rusz na jej drugą część (uwaga strażnik na pomoście) aż do obiektu Alpha. Gdy do niego dojdziesz obejdź go z prawej strony (obok beczek) i okrąż go w całości. Po drodze zlikwiduj dwóch terrorystów.

2 - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Po ich zabiciu wejdź w wejście po lewej - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Po ich zabiciu wejdź w wejście po lewej. Idąc dalej dojdziesz do magazynu, w którym należy pójść na północ do obiektu Cupid. Pamiętaj o wszystkich kondygnacjach platformy. Na każdej z nich spotkasz przynajmniej kilku wrogów, których należy zabić. Gdy "oczyścisz" teren z wszystkich przeciwników misja zostanie zakończona powodzeniem.

3 - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
4 - Misja 05 - Operation Dark Water | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry