Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cele misji:

  • Zlikwidować wszystkich w punkcie Orion,
  • Zlikwidować wszystkich w punkcie Echo.

Wyląduj spadochronem jak najdalej się da. Swe pierwsze kroki skieruj na najwyższy pagórek i połóż się. Z tak przygotowanej pozycji prowadź ostrzał obozu przeciwnika (na początku w punkcie Orion, a następnie w punkcie Echo). Do pomocy został nam przydzielony PitBull, który równie skutecznie jak my eliminuje terrorystów znajdujących się na przedpolu obozu.

1 - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Gdy skończysz eliminację przeciwników na świeżym powietrzu zainteresuj się namiotami, w których przeważnie przebywa po 2 terrorystów - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Gdy skończysz eliminację przeciwników na świeżym powietrzu zainteresuj się namiotami, w których przeważnie przebywa po 2 terrorystów. Gdy nie pozostanie ani jeden żywy wróg możesz ruszyć do punktu Echo.

2 - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Przy pomocy działka MK-19 Auto Grenade Launcher (80 granatów do naszej dyspozycji) oczyść znaczną część obozu w punkcie Echo oraz zniszcz śmigłowiec, na którego pokładzie jest kilku terrorystów - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Przy pomocy działka MK-19 Auto Grenade Launcher (80 granatów do naszej dyspozycji) oczyść znaczną część obozu w punkcie Echo oraz zniszcz śmigłowiec, na którego pokładzie jest kilku terrorystów. Pozostałych przeciwników (znajdujących się w namiotach) wystrzelaj używając karabinu snajperskiego (z odległości) lub wybranego półautomatycznego karabinu.

3 - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
4 - Misja 02 - Operation Scirroco | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry