Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 15 - Operation Praire Dog | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cele misji:

  • Skontaktować się z Firofly w mieście,
  • Udać się do punktu ewakuacji.

Misję zaczynasz Z Gaskanem. Podejdź do środkowego budynku. Gdy to zrobisz zobaczysz za nim Firofly, o którym była mowa w odprawie przed misją. Nie podchodź do niego! Zastrzel go, a dowiesz się, że to pułapka i wkoło zaroi się od przeciwników.

Jak najszybciej cofnij się na pozycję startową i ustaw się na pagórku - Misja 15 - Operation Praire Dog | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Jak najszybciej cofnij się na pozycję startową i ustaw się na pagórku. Ostrzeliwuj wszystkich terrorystów, którzy znajdą się w Twoim polu widzenia. Powoli udaj się w lewo, tuż obok najbliższego budynku (ten z beczkami z boku). Nie martw się o Gaskana, poradzi sobie. A jeśli nawet nie to nie wpłynie to na Twoją misję.

Idź prosto, aż dojdziesz do małego rowu. Leży w nim czterech terrorystów. Potraktuj ich granatem i idź dalej. Gdy oddalisz się do miasteczka na dostateczną odległość zostaniesz powiadomiony o wrogich spadochroniarzach. Poczekaj aż wylądują i wybij ich. Tuż za miejscem ich lądowania czekać będzie na Ciebie śmigłowiec, który zabierze Cię z tego piekła.