Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cel misji:

  • Zniszczyć broń, którą ukradli terroryści.

Udaj się na pagórek po lewej by ostrzelać obóz wroga. Połóż się i używając karabinu snajperskiego wyczyść pole widzenia z przeciwników. Nie zapomnij oczywiście o tych znajdujących się w namiotach. Po zlikwidowaniu ok. 30 terrorystów KING 6 powiadomi Cię o tunelach pod obozem, które należy spenetrować.

1 - Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Zejdź do pierwszego budynku (uwaga chroni go 4 terrorystów) - Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Zejdź do pierwszego budynku (uwaga chroni go 4 terrorystów). Przy pierwszym skrzyżowaniu skręć w lewo. Idąc do końca korytarza natkniesz się na mały opór przeciwnika (5 żołnierzy). Po uporaniu się z nimi zniszcz pierwszą część skradzionej broni. Do tego celu idealnie nadają się granaty zabrane podczas odprawy przed misją.

2 - Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Udając się korytarzem w prawo oraz przy beczkach w lewo dojdziesz do sali, w której jest druga część skradzionych ładunków oraz kolejny punkt oporu (8 terrorystów) - Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Udając się korytarzem w prawo oraz przy beczkach w lewo dojdziesz do sali, w której jest druga część skradzionych ładunków oraz kolejny punkt oporu (8 terrorystów). Po zniszczeniu broni udaj się do śmigłowca. Jego położenie znajdziesz na mapie (punkt Extraction).

3 - Misja 03 - Operation Burial Chamber | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry