Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cele misji:

  • Zniszczyć pojazdy w punkcie Kodiak,
  • Uwolnić zakładników w punkcie Polar,
  • Uwolnić ambasadora w punkcie Black.

Startujesz mając przed sobą świątynie Azteków. Zanim tam dojdziesz musisz uporać się z patrolami wroga (na lewo) oraz z wysadzeniem w powietrze trzech półciężarówek w wąwozie (na wprost). Dzięki pomocy SnakeBite szybko i sprawnie uporasz się z kręcącymi się w pobliżu wojskami.

1 - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Pickupy znajdziesz w punkcie Kodiak - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pickup'y znajdziesz w punkcie Kodiak. Zniszcz je granatami lub wyrzutnią rakiet (w zależności co zabrałeś na misję). Oczywiście możesz także użyć artylerii, która zbombarduje namierzone przez Ciebie laserowo miejsce. W tej kwestii panuje dowolność. Następnie udaj się do ruin świątyń, w których spotkasz większe ilości przeciwników. Gdy się położysz na pagórku będziesz mógł zdalnie likwidować wrogie jednostki znajdujące się w polu widzenia.

2 - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
W środkowym budynku są przetrzymywani trzej zakładnicy - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

W środkowym budynku są przetrzymywani trzej zakładnicy. Dowiesz się od nich, że ambasador został przeniesiony w inne miejsce. Znajduje się ono na prawo-skos od Twej obecnej pozycji (największa świątynia). Owe miejsce jest silnie strzeżone (uwaga strzelcy obok ciężarówek po prawej). Ambasador jest pilnowany przez pięciu terrorystów (dwóch w połowie świątyni nadbiegających z boków, dwóch przy wejściu na samej górze, oraz jeden wewnątrz). Gdy do niego dotrzesz i uwolnisz misja zakończy się sukcesem.

3 - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
4 - Misja 08 - Operation Emergency Exit | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry