Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 17 - Operation Flashpoint | Delta Force Land Warrior poradnik Delta Force: Land Warrior

Cele misji:

  • Znaleźć bombę,
  • Rozbroić bombę.

Startujesz lecąc śmigłowcem razem z Mako. Zbliżając się do zabudowań staraj się zabijać jak najwięcej przeciwników, zanim oni zestrzelą Twój helikopter lub Ciebie czy Mako. Nabranie wprawy w strzelaniu podczas lotu może zająć trochę czasu. Jednak gdy opanujesz ten element jako pierwszych zabijaj terrorystów z wyrzutniami rakiet (dwóch na dachu).

Gdy uda Ci się wyjść bez szwanku z tego lotu wylądujesz przed wejściem do kompleksu budynków. Od tej chwili masz 4 minuty na znalezienie i rozbrojenie bomby.

Wejdź do budynku i skręć w lewo (w portierce znajduje się jeden terrorysta).

1 - Misja 17 - Operation Flashpoint | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Wejdź w korytarz za nim i skręć w prawo (zabij dwóch nadbiegających przeciwników), a następnie w lewo i znowu raz w prawo (kolejnych trzech terrorystów) - Misja 17 - Operation Flashpoint | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Wejdź w korytarz za nim i skręć w prawo (zabij dwóch nadbiegających przeciwników), a następnie w lewo i znowu raz w prawo (kolejnych trzech terrorystów). W ich pomieszczeniu skręć w lewo (dwóch wrogów) i prosto. Następnie w prawo i w lewo do dużego pokoju (sześciu żołnierzy: trzech po lewej, dwóch po prawej i jeden w pokoiku za kratami).

2 - Misja 17 - Operation Flashpoint | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry
Udało Ci się, znalazłeś bombę - Misja 17 - Operation Flashpoint | Delta Force Land Warrior - Delta Force: Land Warrior - poradnik do gry

Udało Ci się, znalazłeś bombę. Teraz musisz poczekać na Mako by ją rozbroiła. Ustaw się naprzeciwko bomby i czekaj aż ona zajmie się swym zadaniem. Teraz do tej sali zaczną wbiegać coraz to nowi przeciwnicy. Eliminuj ich by nie mogli przeszkodzić Mako. Gdy wybijesz wszystkich, a bomba zostanie rozbrojona zakończysz misję.