Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja trzecia - The price of peace | Akt drugi poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Główne cele misji:

1) Reach the square (Dotrzeć bezpiecznie do placu, przy którym znajduje się dom z ukrywającą się dziennikarką)

2) Cover emergency extraction (Zapewnić bezpieczną ewakuację dziennikarki)

3) Reach extraction point (Dotrzeć do punktu ewakuacyjnego)

Możliwe punkty startu:

A) Rzadziej uczęszczana uliczka

B) Główna droga prowadząca do miasta

W tym konkretnym przypadku wybór wydaje się być bardzo oczywisty. Rzadziej uczęszczana okolica mapy zapewni ci zdecydowanie prostszy start. Jest to tym ważniejsze, że właściwie nie będziesz się musiał śpieszyć. Dodatkowo to, że misja rozgrywana jest nocną porą powinno zachęcać do pozostawania w ukryciu i atakowania napotkanych wrogów z zaskoczenia. Wybranie drugiego wariantu spowodowałoby, iż pojawiłbyś się w bardziej odsłoniętej pozycji, przez co eliminacja jednostek wroga stałaby się trudniejsza. Opcję tę polecałbym więc wyłącznie doświadczonym graczom, którym zależy na trudniejszej przeprawie.

O ile początkowa część tej misji będzie bardzo prosta, o tyle pod koniec będą czekały Cię bardzo trudne walki. KONIECZNIE pozostaw przy sobie snajpera, gdyż będzie ci on później mógł pomóc w sprawnym likwidowaniu przeciwników. Radziłbym także nie wymieniać zwykłych strzelców, tym bardziej, że domyślnie mają oni przyporządkowane dobre bronie (podobnie zresztą jak główny bohater).

Mapa okolicy:

Czerwonym kolorem oznaczono proponowaną trasę eksploracji mapy. Pamiętaj, że poniższy rysunek ma jedynie pomóc w ogólnej orientacji na mapie. Zapoznaj się więc z pełnym opisem tej misji. Punkty A oraz B oznaczają miejsca, w których możesz rozpocząć zabawę. Wykrzyknikiem oznaczono natomiast najważniejsze lokacje czy na mapie, czyli takie, które odwołują się do zleconych przez dowództwo zadań.

1 - Misja trzecia - The price of peace - Akt drugi - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry