Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - poradnik do gry

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - poradnik do gry

Porady i taktyki. Multimedialny poradnik do gry „Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas” to w całości z dokładny opis przejścia wszystkich poziomów, składających się na sześć podstawowych rozdziałów omawianej gry. Zawiera także filmy prezentujące trudniejsze momenty rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Tom Clancys Rainbow Six: Vegas - Tom Clancys Rainbow Six Vegas - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas". Poniższy tekst składa się w całości z dokładnego opisu przejścia wszystkich poziomów, składających się na sześć podstawowych rozdziałów omawianej gry. Opis ten powstał w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych fanach gier akcji. Dużą wagę przywiązałem do poprawnego wykonywania nawet najprostszych czynności, do których z czasem można się jednak zacząć przyzwyczajać. Na szczęście początkowe etapy gry nie są zbyt wymagające, dając okazję do tego żeby wszystkie najważniejsze typy zachowań móc sobie do woli przećwiczyć. W miarę możliwości starałem się też rozwiązywać możliwe problemy, wynikające z konieczności odnalezienia poprawnej ścieżki czy poradzenia sobie z daną grupą przeciwników. Chciałbym w tym miejscu zaznaczyć, iż w niektórych sytuacjach konieczne będzie uwolnienie przetrzymywanych zakładników. Sekwencje te bywają dość wymagające. Mam jednak nadzieję, że po przeczytaniu odpowiednich fragmentów poradnika wszystko stanie się jasne.

Korzystając z okazji chciałbym również zwrócić uwagę na kilka innych rzeczy. Przede wszystkim, radziłbym korzystać ze świetnej opcji wykorzystywania obiektów w formie zasłon. Otworzy to przed Tobą wiele nowych możliwości, pozwalając w lepszy sposób zaplanować kolejne działania. Ważne jest też to, że w trakcie zabawy nie można dokonywać żadnych zapisów stanu gry. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii ("Lockdown"), napotykamy na kilka checkpointów, przy których zapisy te wykonywane są w automatyczny sposób. Na szczęście przeważnie ma to miejsce przed trudniejszymi pojedynkami, tak więc na brak samodzielnych save'ów nie można zbytnio narzekać. "Vegas" jest stosunkowo liniową produkcją, choć w niektórych miejscach możemy wybierać pomiędzy kilkoma różnymi ścieżkami. Wszystkie te miejsca postarałem się oczywiście przedstawić. Nie pozostaje mi już nic innego jak tylko zaprosić Was do gry, życząc udanej zabawy i celnych trafień. Powodzenia!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 65, ilustracje: 823 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - poradnik do gry