Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Need for Speed: Most Wanted (2005) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Need for Speed: Most Wanted (2005) - poradnik do gry

Need for Speed: Most Wanted (2005) - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Need for Speed: Most Wanted. Na wstępie pragnąłbym zaznaczyć, iż powstał on w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych graczach. Zanurzeni w wirtualnej rzeczywistości profesjonalni kierowcy z przedstawianą grą zapewne nie będą mieli poważniejszych problemów, aczkolwiek niektóre elementy tego poradnika mogą się im wydać ciekawe. Sam tekst został podzielony na trzy główne rozdziały.

Pierwszy rozdział poradnika jest zdecydowanie najbardziej rozbudowany. Zawiera on bowiem opis ukończenia poszczególnych etapów kariery. Dokładnie przedstawiłem wszystkie czynności niezbędne do pomyślnego zaliczenia tego trybu gry. W szczególności mam tu na myśli wyścigi z udziałem innych kierowców ze słynnej "czarnej listy", a także policyjne pościgi. Koncentruję uwagę czytelników na tych wyzwaniach, które zdecydowanie najłatwiej jest w danym momencie zaliczyć. Przedstawiam także szereg porad związanych z rozwijaniem swojego profilu, tj. kupowaniem i tuningowaniem kolejnych pojazdów.

Drugi rozdział powinien zainteresować w głównej mierze mniej doświadczonych graczy. Zawarto w nim cenne porady odnośnie prawidłowego sterowania pojazdem, czy możliwie jak najbardziej efektywnego korzystania z turbodoładowania. Przedstawiam również pewne elementy bezpośrednio powiązane z dostępnymi trybami zabawy.

Ostatni rozdział koncentruje uwagę czytelnika na przygotowanych przez producentów gry pojazdach. Przedstawiam w nim cenne wskazówki dotyczące tuningu, aczkolwiek ten element "Most Wanted" został w znacznym stopniu uproszczony.

Nie pozostało mi już nic innego jak tylko zaprosić Was do lektury i jednocześnie życzyć miłej zabawy!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Need for Speed: Most Wanted (2005) - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 118, ilustracje: 440 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Need for Speed: Most Wanted (2005) - poradnik do gry