Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fahrenheit - poradnik do gry

Fahrenheit - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fahrenheit - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Fahrenheit - Fahrenheit - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Fahrenheit. Znajdziesz tu dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów potrzebnych do ukończenia rozgrywki.

Przed przystąpieniem do gry proponuję zapoznać się z tutorialem, przez który poprowadzi Cię sam scenarzysta i reżyser tej produkcji - David Cage. Fahrenheit został wyposażony w innowacyjny system sterowania. Tutaj nie wystarczy po prostu kliknąć lewym przyciskiem myszki i poczekać, aż bohater wykona pożądaną akcję. W tej grze trzeba wykonywać ruchy odpowiednie do danej czynności i tak długo jak ma być ona wykonywana. Sposób prowadzenia rozmów też różni się od tych, do jakich przywykliśmy. Ponadto podczas rozgrywki pojawia się spora dawka elementów zręcznościowych. A tutorial oferuje przedsmak tego, co Cię czeka.

Elementy zręcznościowe w tej produkcji często do łatwych nie należą. Trzeba się wykazać niezłym refleksem, a przede wszystkim koordynacją ruchów. Generalnie, wszytko sprowadza się do klikania w kombinacje klawiszy, które w danym momencie zobaczysz na ekranie. Zatem tutaj, z wiadomych względów, moja pomoc jest ograniczona. Ponieważ wielokrotnie elementy zręcznościowe pojawiają się znienacka, w poradniku za każdym razem uprzedzam, kiedy musisz się na nie przygotować. Może Ci też oczywiście pomóc zmiana stopnia trudności gry lub przedefiniowanie klawiszy na wygodniejsze dla Ciebie.

Fahrenheit to gra, w której niejednokrotnie będziesz mieć istotny wpływ na przebieg dialogów, losy bohaterów i dalszą rozgrywkę. W poradniku opisałam możliwości, jakie są dostępne. Wybór należy do Ciebie. Oczywiście, niejednokrotnie sugeruję moim zdaniem najlepszą drogę postępowania, najciekawszą, przynoszącą najlepsze korzyści dla bohatera lub po prostu frajdę dla oka.

I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. W tej grze musisz dbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne swoich bohaterów. Pamiętaj o tym, w przeciwnym razie szybko doprowadzisz postaci do samobójstwa.

Ach, zbieraj wszelkie bonusy. Po zakończeniu gry możesz za nie kupić dodatkowe materiały, m.in. ukazujące proces produkcji.

Życzę udanych wyborów i zachęcam do wypróbowania wszelkich możliwości i kombinacji, jakie oferuje ta gra. Powodzenia.

Karolina "Krooliq" Talaga

Informacje o Fahrenheit - poradnik do gry

Autor : Karolina "Krooliq" Talaga

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 56, ilustracje: 607 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Fahrenheit - poradnik do gry